HAKKIMIZDA

EMPATİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

2000 yılından bu yana bireysel psikolojik danışma, aile-evlilik terapisi, cinsel terapi, çocuk-ergen psikoterapisi, çift terapisi, şirketlere yönelik eğitim, danışmanlık ve kişisel gelişim hizmetleri, grup terapileri, psikodrama, ölçme ve değerlendirme hizmetleri (kişilik testleri, kariyer değerlendirme profili, zeka testi, yetenek testleri, algı, bellek, dikkat testleri vs.) ile psikolojik danışmanlık ve destek alanında önemli ve kalıcı bir yer edinmiştir.

Kadrosunda Yardımcı Doçent Doktor, uzman psikolog ve psikolojik danışman bulunduran merkezimizde, çocuk, ergen, çift, eğitim, yetişkin, grupla psikolojik danışma alanlarında hizmet sunulmaktadır.

Firmamız verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek dünyanın en gelişmiş lazer teknolojisi“soğuk lazer” ile sigarayı bıraktırma hizmeti vermektedir. Bununla birlikte dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, Alzheimer ve diğer hafıza ile ilgili rahatsızlıklar, psikiyatrik rahatsızlıklara bağlı unutkanlık ve dikkati toplama sorunları ile baş edebilmek için bilgisayar destekli terapi ve rehabilitasyon sistemi “RehaCom” uygulamasına başlanmıştır.

Bu sistem aynı zamanda bir “zihin geliştirme” programıdır. Normal, işlevsel 5 yaş ve üzeri herkes, kendini geliştirme, var olan zihinsel potansiyeli yükseltme amaçlı da kullanabilir. Empati’de internet üzerinden psikolojik danışma (online terapi) uygulaması hizmetine geçilmiştir.

Online terapi ile coğrafi, fiziksel ya da yaşam tarzına bağlı sınırlamalar olmadan terapiste ulaşabilmek ve pek çok danışan için psikolojik danışmaya başvurunun önündeki en önemli engel olan mahrem bir konuyu bir başkasıyla yüz yüze konuşmaktaki güçlüğü internet ortamında ortadan kaldırabilmek mümkündür. Dünyanın çeşitli yerlerindeki Türkler hatta Türkiye’de küçük bir kasabadaki kişi bulundukları yerlerde psikolog ya da psikolojik danışman bulamadıkları için online terapileri başvurabilirler. Bize gelen talep ve başvurular doğrultusunda bu hizmete geçilmiştir.

UZMANLARIMIZ

Kadrosunda Yardımcı Doçent Doktor, uzman psikolog ve psikolojik danışman bulunduran merkezimizde, çocuk, ergen, çift, eğitim, yetişkin, grupla psikolojik danışma alanlarında hizmet sunulmaktadır.

SEMA BENGİ GÜRKAN

Psikolog Yrd. Doç. Dr.

DEMET BUYURGAN

Uzman Psikolog